Ім'я: Вікторія Мартиненко

Ваш відгук:

Завжди була переконана, що зовсім не фотогенічна. Але Олег Сернюк та Оля Тимошенко довели, що я обирала "не тих" фотографів)) Ваша відданість своїй роботі, мега позитив, здатність заспокоювати та налаштовувати, величезний талант, нестандартне бачення, відкритість і щирість заставляють захоплюватись вами!! Було відчуття, що ви не просто виконуєте свою роботу на весіллі, а добрі друзі, які прийшли розділити з нами радість! Ви надзвичайно круті люди, які заради хорошого кадру готові на абсолютно все! Кожне фото для нас переповнене спогадами та відчуттями без банальності, яка так часто зараз зустрічається на знимках. Результат перевершив усі наші сподівання!! Із впевненістю буду рекомендувати вас!!!

Ім'я: Аня Шевчук

Ваш відгук:

Дякую Олег, ти надзвичайно талановитий майстер! Той рідкісний випадок, коли талант, вроджений смак і майстерність заміксувались в одній людині! :)зазвичай наречена хвилюється за кожну деталь на своєму весіллі ,запросивши Олега в ролі фотографа я не хвилювалась ні за що,це було так легко і не вимушено !Я не боялась що не вмію вибрати правильну позу та і чоловік не дуже любить фотографуватись ,бо знала що Олег зловить такий момент ,щоб ми мали пам'ятні фото на все життя !!!Дякую Олег !!!

 

Ім'я: Коцюбка Наталя
Ваш відгук:
Це людина, яка має свій стиль. Насправді серед безлічі ідей та варіантів дуже важко віднайти щось чисто своє і в такому жанрі подавати всі свої роботи, і протягувати крізь кожну з них лише одну ідейну лінію. Тим не менше, так є. Кожна моя фотосесія була ідеєю Олега і кожна була незвичною, моментами дивною і смішною, але неповторною. Завжди шукає щось маленьке, непомітне і, на перший погляд, непридатне для фотографії, на ньому фокусує і виходить реально круто! Рада, що мала нагоду з ним працювати, це легко, просто і весело!

Ім'я: Христина

Ваш відгук:

У житті буває багато чудових та приємних моментів, коли вони минають, бажаєш згадувати та переживати їх знову і знову … Із цих маленьких радостей будується наше щастя! Олег, робить усе можливе для того, аби створити якомога яскравіше відображення цих радісних митей, переносячи їх крізь час, адже йому довіряють найцінніше - спогади! :) Переглядаючи вже зроблену Олегом історію нашого дня, розумієш, що він передав все: настрій, почуття, усю красоту тої митті, того дня… І саме завдяки йому, вона лишиться з нами на все життя… Олег – дуже хороша позитивна людина, у нього завжди маса ідей, своє бачення, як митця, вчасне та якісне виконання роботи! Це майстра своєї справи! З ним було дуже легко і спокійно працювати, без зайвої напруженості, справді вміє знаходити індивідуальний підхід до кожного. Бажаю тобі багато клієнтів, невичерпних ресурсів та натхнення. Радію за те, що знайшов себе в такому покликанні, тому бажаю і надалі розвиватись.

Ім'я: Юлія
Ваш відгук:
З Олегом дуже зручно прати! Він врівноважений і спокійний, але з шаленим і нестандартним ''оком'' ))) ідеї - бомба! Реалізація ідей на найвищому рівні із врахуванням усіх дрібниць та деталей!

Залиште свій відгук —